• Breads  4
    per unit
    ₹25
    per unit
    ₹30
    per unit
    ₹50
    per unit
    ₹60
    Biryani  8
    per unit
    ₹150
    per unit
    ₹200
    per unit
    ₹130
    per unit
    ₹180
    per unit
    ₹220
    per unit
    ₹180
    per unit
    ₹180
    per unit
    ₹180
    Dessert  6
    per unit
    ₹70
    per unit
    ₹70
    per unit
    ₹70
    per unit
    ₹70
    per unit
    ₹70
    per unit
    ₹90

    Bag