• Main Course   16
    per unit
    ₹150
    per unit
    ₹150
    per unit
    ₹100
    per unit
    ₹120
    per unit
    ₹150
    per unit
    ₹150
    per unit
    ₹150
    per unit
    ₹100
    SEE ALL PRODUCTS
    Rice  10
    per unit
    ₹130
    per unit
    ₹120
    per unit
    ₹100
    per unit
    ₹110
    per unit
    ₹80
    per unit
    ₹90
    per unit
    ₹70
    per unit
    ₹100
    SEE ALL PRODUCTS
    Biryani  10
    per unit
    ₹200
    per unit
    ₹130
    per unit
    ₹180
    per unit
    ₹220
    per unit
    ₹110
    per unit
    ₹180
    per unit
    ₹180
    per unit
    ₹220
    SEE ALL PRODUCTS
    Beverages  23
    per unit
    ₹30
    per unit
    ₹30
    per unit
    ₹30
    per unit
    ₹30
    per unit
    ₹30
    per unit
    ₹30
    per unit
    ₹50
    per unit
    ₹40
    SEE ALL PRODUCTS

    Bag