• Rice  1
    per unit
    ₹110
    Biryani  2
    per unit
    ₹180
    per unit
    ₹180
    Main Course   7
    per unit
    ₹150
    per unit
    ₹150
    per unit
    ₹120
    per unit
    ₹150
    per unit
    ₹180
    per unit
    ₹200
    per unit
    ₹100

    Bag