• Main Course   5
    per unit
    ₹150
    per unit
    ₹120
    per unit
    ₹150
    per unit
    ₹180
    per unit
    ₹100
    Rice  8
    per unit
    ₹100
    per unit
    ₹130
    per unit
    ₹100
    per unit
    ₹110
    per unit
    ₹90
    per unit
    ₹70
    per unit
    ₹110
    per unit
    ₹80
    Biryani  8
    per unit
    ₹150
    per unit
    ₹130
    per unit
    ₹180
    per unit
    ₹220
    per unit
    ₹180
    per unit
    ₹110
    per unit
    ₹220
    per unit
    ₹200
    Beverages  13
    per unit
    ₹30
    per unit
    ₹30
    per unit
    ₹40
    per unit
    ₹30
    per unit
    ₹30
    per unit
    ₹30
    per unit
    ₹30
    per unit
    ₹30
    SEE ALL PRODUCTS

    Bag