• Rice  4
    per unit
    ₹120
    per unit
    ₹100
    per unit
    ₹90
    per unit
    ₹110
    Biryani  5
    per unit
    ₹150
    per unit
    ₹200
    per unit
    ₹130
    per unit
    ₹110
    per unit
    ₹220
    Beverages  16
    per unit
    ₹30
    per unit
    ₹30
    per unit
    ₹30
    per unit
    ₹30
    per unit
    ₹30
    per unit
    ₹50
    per unit
    ₹40
    per unit
    ₹40
    SEE ALL PRODUCTS
    Mobile  1
    4% OFF
    per piece
    ₹9,555
    ₹9,999

    Bag